Tvorba webových prezentací

Zajistíme návrh a výrobu úspěšných webových stránek na zakázku nebo levnější webové stránky vycházející ze šablony. Vyrábíme webové stránky v responsivním designu nebo s mobilní verzí. Tvorba webových stránek u nás probíhá formou průzkumu poptávky ve vašem oboru a následně návrhem optimální struktury, grafiky a programováním www stránek. Všechny námi dodané internetové prezentace si můžete sami upravovat v našem nebo opensource redakčním systému.

Hledáte spolehlivé programátory pro vaše webové stránky? Nabízíme programování webových stránek na vlastním redakčním systému nebo na systému WordPress.

Můžete si vybrat z různého rozsahu služeb, od samostatného programování na základě dodaného grafického návrhu nebo programování včetně grafického návrhu. Hledáte-li opravdu nízkonákladové řešení, můžeme vám pomoci s výběrem a úpravou šablony.

Tvoříme e-shopy pro váš úspěch na internetu. Nejsme jen programátoři, ale zároveň se postaráme o propagaci. Internetový obchod můžete získat formou pronájmu, přitom však můžete využít individuální úpravy na míru.

CZ EN
DC Three s.r.o. 2006 - 2015