Poradenská činnost v oblasti reklamy a marketingu

Naši konzultanti jsou připraveni provést ve Vaší firmě důkladnou analýzu, navrhnout optimální strategii, a podpořit tak Vaše záměry. Společnost DCThree poskytuje konzultační a poradenskou činnost v oblasti firemních prezentací a marketingových řešení.

Vypracujeme pro Vás důkladnou strategii obsahující návrh postupu v konkrétních oblastech, posoudíme rozsah, časový rámec a finanční náročnost jednotlivých řešení.

Znalost konkurence Vám umožní být lepší než ona. Pro zajištění úspěšnosti vlastní internetové prezentace, Vám doporučujeme zaměřit se na konkurenční výhody, možnosti oslovení zákazníků a hlavní prvky, které si přejete na svých stránkách zvýraznit. Jsme připraveni Vám pomoci jak s analýzou konkurence, tak i se stanovením předpokladů pro dosažení požadovaných výsledků a očekávání.

Pomůžeme Vám stanovit marketingové cíle a prostřednictvím návrhu marketingové strategie ukázat cestu k jejich dosažení. Doporučíme Vám, jak být lepší než Vaše konkurence. Zjistíme, kdo jsou Vaši zákazníci a jakým způsobem je nejlépe oslovit. Ukážeme Vám, jak se v rámci Vašeho oboru podnikání prosadit.

CZ EN
DC Three s.r.o. 2006 - 2015