Web Hosting

Naše technická podpora je zákazníkům k dispozici 24 hodin denně včetně víkendů. Proškolení pracovníci jsou kromě provozních problémů schopni také pomáhat i při nastavování klientského počítače pro práci s internetem nebo poradit při problémech s www stránkami.

Naši uživatelé mají k dispozici vlastní administrativní účty, na kterých mohou on-line zřizovat www hostingové služby, objednávat domény, platit vystavené faktury, zjišťovat informace o provozovaných službách a využívat mnoho dalších užitečných funkcí.

Nenabízíme pouze standardní, běžné www programy jako konkurence. Zákazníkům zajistíme získání SSL certifikátů (Thawte, Symantec, GeoTrust a RapidSSL), nabízíme individuální řešení webhostingu podle požadavků, poradíme s e-marketingem nebo nabídneme kompletní serverové řešení.

Vyvíjíme vlastní systém modulárního řešení elektronické pošty (osobního e-mailu i firemního e-mailu), který od roku 2005 využívají naši zákazníci.

Každý přijatý e-mail na naše servery je kontrolován antivirovým systémem, díky kterému jsou naši zákazníci chráněni před virovou nákazou. Naše poštovní systémy kontrolují veškerou přijatou poštu a certifikují e-maily vyhodnocené jako spam. Navíc zákazníci mohou využít přednastavenou filtraci spamů přímo na serveru a již nemusí spamy přijímat.

CZ EN
DC Three s.r.o. 2006 - 2015